Winners Lízing

Vyberte si službu a vyplnte prosím krátky kontaktný formulár. Následovne sa vám ozve lízingový špecialista.

Snívate o novom automobile, no nemáte naň dostatok finančných prostriedkov? S Winners Lízing od Winners Group to nebude žiaden problém.

Spolupracujeme s renomovanými lízingovými spoločnosťami, v ktorých Vám vieme vybaviť výhodné podmienky financovania kúpy automobilu. Zabezpečíme Vám ten najlepší finančný lízing, s ktorým určite neprerobíte. Sprostredkujeme Vám nielen výber produktu a nastavenie lízingovej kalkulácie, ale aj uzatvorenie zmluvy. Tým výrazne ušetríte čas, a preto Vaše nové auto môžete spokojne využívať už čoskoro. Zaujímavou formou financovania je aj operatívny lízing, ktorý predstavuje istú formu prenájmu majetku. Za automobil nemusíte platiť žiadnu akontáciu, pričom Vám vybavíme aj výhodné splátky za užívanie vozidla.

Okrem kúpy automobilov Vám ponúkame aj lízing na výrobné technológie či na kúpu nehnuteľností, ktorý je využiteľný najmä v podnikaní. Winners Group Vám pomôže s rozbehnutím Vašej vlastnej firmy ponúknutím zaujímavého spôsobu financovania kúpy rozličných strojov, zariadení, ale aj priestorov, ktoré sú nevyhnutné pre Vašu prácu.

Staňte sa aj Vy klientom spoločnosti Winners Lízing a splňte si sny, ktoré môžete dosiahnuť práve s nami.